Zájmové skupiny

Teodor Schottl

Sport a kultura

Lajbl, z.s.

Folklorní sdružení Polešovice, z.s.

Tělovýchovná jednota Polešovice, z.s.

TC Staré Město, z.s.

Volnočasové aktivity

Středisko volného času Klubko Staré Město, příspěvková organizace

Motorkáři z Ořechova zapsaný spolek Žebrák

Moravský rybářský svaz, o.s. místní organizace Nedakonice

Lodě-hausbóty z.s.

aKTUÁLNĚ

Výzva č. 2 OPZ před 2 měsíci, 2.5.2019 - MAS Staroměstsko, z.s. vyhlašuje dne 02. 05. 2019 výzvu č. 2 Operačního programu zaměstnanost na období 2014-2020 v rámci specifického cíle 2.3.1 Zvýšit zapojení lokálních aktérů do řešení problémů nezaměstnanosti a sociálního začleňování ve venkovských oblastech v souladu se Strategií CLLD "Komunitně vedený místní rozvoj s MAS Staroměstsko" schválenou Ministerstvem místního rozvoje ČR a ŘO OPZ.
Výzva č. 5 PRV před 3 měsíci, 31.3.2019 - MAS Staroměstsko, z.s. vyhlašuje dne 01. 04. 2019 výzvu č. 5 v rámci Programu rozvoje venkova na období 2014-2020 v rámci operace 19.2.1. v souladu se Strategií CLLD "Komunitně vedený místní rozvoj s MAS Staroměstsko" schválenou Ministerstvem místního rozvoje ČR a ŘO Programu rozvoje venkova.
TOP Víno Slovácka 2018 před 11 měsíci, 2.8.2018 - Dne 18. 8. 2018 se v Polešovicích uskuteční vinařské slavnosti s otevřenými sklepy TOP Víno Slovácka 2018