Zájmové skupiny

Teodor Schottl

Sport a kultura

Lajbl, z.s.

Folklorní sdružení Polešovice, z.s.

Tělovýchovná jednota Polešovice, z.s.

TC Staré Město, z.s.

Volnočasové aktivity

Středisko volného času Klubko Staré Město, příspěvková organizace

Motorkáři z Ořechova zapsaný spolek Žebrák

Moravský rybářský svaz, o.s. místní organizace Nedakonice

Lodě-hausbóty z.s.

aKTUÁLNĚ

Výzva č. 6 PVR před 2 měsíci, 7.6.2021 - MAS Staroměstsko, z.s. vyhlašuje dne 07. 06. 2021 výzvu č. 6 v rámci Programu rozvoje venkova na období 2014-2020 v rámci operace 19.2.1. v souladu se Strategií CLLD "Komunitně vedený místní rozvoj s MAS Staroměstsko" schválenou Ministerstvem místního rozvoje ČR a ŘO Programu rozvoje venkova.
Výzva č. 7 IROP před 3 měsíci, 23.4.2021 - MAS Staroměstsko, z. s. vyhlašuje dne 24. 04. 2021 výzvu v rámci Integrovaného regionálního operačního programu na období 2014-2020 v souladu se Strategií CLLD. Výzva je zaměřena na podporu bezpečnosti v dopravě.
Nařízení předsedy MAS před 4 měsíci, 24.3.2021 - Z důvodu pandemické situace nařizuje předseda MAS všem zaměstnancům ode dne 25. 3. 2021 až do odvolání homeoffice. Pro komunikaci prosím používejte emailovou korespondenci či telefon.